Kalite Politikamız

BEYZA PİLİÇ kalite politikası kapsamında, İslami kurallara uygun olarak, hijyen ve sağlık koşullarını ön planda tutmak suretiyle, müşterilerine gönül rahatlığıyla tüketebilecekleri ürünler sunmayı hedefler.

Bu hedefler doğrultusunda ve İslami kurallar çerçevesinde, piliçler bayıltılmadan, modern ekipmanlar kullanılarak elle kesim yapıldıktan sonra soğuk zincir halkası koparılmaksızın ürünlerimiz piyasaya ulaştırılır. Bu çerçevede,

- müşteri memnuniyetini hedef alan bir kalite yaklaşımı benimsenerek, kalite yönetim sisteminden hiçbir şekilde ödün verilmeden, kalite yönetim sisteminin sürekli geliştirilmesi ve değişen ihtiyaç ve şartlar doğrultusunda teknolojik gelişmelerin yakından takip edilmesi, BEYZA PİLİǒin kalite politikasının temel taşlarını teşkil eder.

- Ayrıca, Tarım Bakanlığı ve Gıda Kodeksi normlarına uygun üretim yaparak insan sağlığının ve işletmemizin de yaşam alanını oluşturan ortamın ve çevrenin korunması BEYZA PİLİǒin kalite politikasının en önemli unsurlarından bazılarıdır.

- Firma organizasyonunun her aşamasında kalite anlayışının benimsenmesi, uygulanması ve gözetilmesi amacıyla, BEYZA PİLİÇ her seviyedeki çalışanlarına gerekli eğitimleri sunmayı kalite politikası kapsamındaki görevlerinden biri olarak kabul eder.